Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2016 20:08
Debiutuje pierwsze DLC do Call of Duty: Black Ops III. Strzelacie? Mamy nowe materiały
1118V

Debiutuje pierwsze DLC do Call of Duty: Black Ops III. Strzelacie? Mamy nowe materiały

Od dzisiaj pierwsi śmiałkowie mogą sprawdzać nową zawartość w Call of Duty: Black Ops III. Rozszerzenie zatytułowane Awakening trafiło na PlayStation Store i gracze na PlayStation 4 mogą między innymi biegać po nowych mapach. Mamy kilka nowych materiałów oraz szczegóły DLC.  

Awakening od dzisiaj jest dostępny na PlayStation 4. Rozszerzenie mogą pobrać za darmo gracze posiadający Przepustkę Sezonową lub nabyć za 61 zł wszyscy pozostali klienci. Warto jednak zauważyć, że DLC jest aktualnie dostępne na jednej platformie. W przyszłości nowa zawartość trafi również na Xboksy One i komputery osobiste. 

Activision opublikowało materiały zachęcające do zabawy – poniżej znajdziecie krótkie prezentacje dwóch lokacji, a w galerii kilka screenshotów. Warto jednak zwrócić uwagę, że w rozszerzeniu gracze otrzymają dostęp do czterech nowych miejscówek, które prezentują się następująco:

  • Skyjacked to nowa wersja popularnej mapy Hijacked, dostępnej w Call of Duty®: Black Ops II, w której akcja toczy się wysoko nad Zurychem. Wykorzystując nowy system poruszania się w Black Ops III, gracz może na nowo odkrywać otoczenie, przy jednoczesnym zachowaniu niezwykłej dynamiki rozrywki, którą tak bardzo kochają gracze.
  • Splash umożliwia rozgrywkę w opuszczonym parku wodnym, pełnym barwnych atrakcji, takich jak zjeżdżalnie, statek piratów i leniwa rzeka. Splash oferuje wiele okazji do stoczenia podwodnych pojedynków.
  • Gauntlet to trzy unikalne środowiska zaimplementowane na jednej mapie. W ciągu jednej rozgrywki gracze mogą przemieszczać się po gęstej dżungli, arktycznym lodowcu i deszczowym mieście.
  • Rise to wszechstronna mapa usytuowana na przedmieściach Zurychu, pośrodku placu budowy podziemnej placówki badawczej. Gracze znajdą tutaj niezliczoną ilość zakamarków, a wielkość samej mapy pozwoli na ogromną różnorodność rozgrywki.

W DLC zainteresowani sprawdzą również kolejny rozdział z biegającymi truposzami:

  • Der Eisendrache - nowa przygoda zombie, w której powracają znani bohaterowie serii. Richtofen, Nikolai, Takeo i Dempsey- wyruszają z samobójczą misją do centrum badawczego za liniami wroga i będą świadkami przerażających scen. Odkryte magazyny „Elementu 115” rozpoczną zupełnie nową rozgrywkę z zombie w roli głównej, która tradycyjnie już będzie pełna niesamowitych zwrotów akcji i niespodzianek czekających na każdym kroku.

Nasi czytelnicy już grają? Jak wrażenia z nowych map? Wkrótce na PPE przedstawimy naszą opinię na temat tego dodatku. 

Tagi: