Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2016 22:30
Weź udział w konkursie i wygraj zdalnie sterowany samochodzik oraz Sebastien Loeb Rally Evo
1397V

Weź udział w konkursie i wygraj zdalnie sterowany samochodzik oraz Sebastien Loeb Rally Evo

Dzisiaj oficjalnie debiutuje Sebastien Loeb Rally Evo i z tej okazji pragniemy zaprosić czytelników PPE na ciekawy konkurs. Gracze mogą zgarnąć zdalnie sterowany samochodzik i najnowszą produkcję studia Milestone w wersji na PlayStation 4.

Pragniemy zaprosić wszystkich czytelników PPE do najnowszego konkursu. Inicjatywą powinni zainteresować się fani szybkich samochodów, ponieważ zwycięzca otrzyma zdalnie sterowany samochodzik i Sebastien Loeb Rally Evo (PS4).

Co należy zrobić, by zgarnąć taki pakiet? Wystarczy, że pochwalicie się pomysłowością oraz umiejętnościami i przygotujecie growy tor, który mógłby trafić do nowej produkcji studia Milestone. Chcemy zobaczyć lokację z lotu ptaka (tutaj przykład!) obładowaną szczegółami. Dajcie się ponieść wyobraźni i stwórzcie miejscówkę, która zaprezentuje Wasze ulubione produkcje.

Prace możecie stworzyć w dowolny sposób – rysunek w formie tradycyjnej (ołówek, kredki, farby itd.), graficznej (programy graficzne), czy też nawet z klocków. Wszystko zależy od Waszej pomysłowości.

Tak prezentują się dodatkowe szczegóły: 

  • Pojedyncze zgłoszenie należy przesłać na adres , a w tytule e-maila wpisać "Konkurs Loeb".
  • Termin nadsyłania prac mija 7 lutego o godzinie 21:00.
  • Każdy uczestnik zabawy może wysłać wyłącznie jedną pracę (rysunek, zdjęcie, skan itd.), która nie może zajmować więcej niż 10MB.
  • Redakcja PPE.pl wraz z przedstawicielami organizatora konkursu – firmą CDP.pl – wybierze najlepszą pracę. Zwycięzca otrzyma zdanie sterowany samochód i grę Sebastien Loeb Rally Evo.
  • Wyniki konkursu ogłosimy na PPE.pl w drugim tygodniu lutego.
  • W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres . W konkursie nie mogą brać udziału osoby współpracujące z PPE.pl.

Tagi: konkurs sebastien loeb rally evo