Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2016 18:33
Wystartowała beta Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2
723V

Wystartowała beta Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

Pierwsi śmiałkowie mogą sprawdzać Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Beta właśnie startuje, więc jeśli zamierzacie sprawdzić zmagania roślinek z zombiakami, to pobierajcie dane i próbujcie nowych trybów. 

Od dzisiaj posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One mogą wziąć udział w testach Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Gra będzie dostępna za darmo do najbliższego poniedziałku. Pliki pojawiły się już na PlayStation Store i zainteresowani gracze muszą pobrać 16,1GB danych. Otrzymaliśmy potwierdzenie od EA Polska, że produkcja w okolicach 19:00 trafi również na Xbox Live. 

Pozycją na pewno powinni zainteresować się sympatycy strzelania, ponieważ według pierwszych opinii druga odsłona Garden Warfare rozwija koncepcję pierwowzoru i oferuje kawał przyjemnego strzelania. Autorzy nie kombinują, nie rewolucjonizują przyjętej koncepcji, a postanowili przygotować „więcej, mocniej lepiej”.

Tak prezentują się szczegóły bety: 

  • Doświadczysz Podwórkowego Pola Walki (zachowaliśmy masę fantastycznej zawartości i wiele niespodzianek na premierę!), zagrasz w inspirowany "Królem Wzgórza" tryb "Flaga Mocy", w którym od razu bierzesz udział w ekscytującej walce,
  • Wypróbujesz 6 nowych klas postaci w PvZ oraz Twoich ulubionych bohaterów z oryginalnego Garden Warfare,
  • Poznasz tryby wieloosobowe dla 24 graczy - "Ziołowy atak" oraz "Ogrody i cmentarze",
  • Zagrasz na jednej z czterech unikalnych map: Baza księżycowa Z, Mroźne Jezioro, Fabryka Z-Tech oraz Nasiona czasu.

Zamierzacie grać? 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta plants vs. zombies: garden warfare 2 PopCap Games testy