Twórcy Invincible VS chwalą się mocnymi ocenami gry. Mamy nowego mistrza w tak trudnym gatunku?

Gry
112V
Invincible VS #7
Igor Chrzanowski | Dzisiaj, 19:40
PS5 XSX|S PC

Niezwyciężony jest obecnie najpopularniejszym serialem animowanym na Amazonie, a seria komiksów dalej sprzedaje się jak świeże bułeczki. Teraz do tego zestawu dołącza wyczekiwana gra. 

Nie ma co ukrywać, że stworzenie dobrej bijatyki, zwłaszcza obecnie, jest naprawdę ogromnym wyzwaniem. Nie wystarczy już jako tako czegoś tam uklepać jak te 30 lat temu. Tekken, Mortal Kombat, Street Fighter i produkcje SNK są w zupełnie innej, nieosiągalnej dla amatorów lidze. O czym przekonało się Riot Games ze swoim 2XKO. Ekipa Quarter UP nie miała wcześniej na koncie dużej bijatyki, jedynie bawiąc się w pewien eksperymentalny tytuł online. Teraz jednak weterani odpowiedzialni za Killer Instinct przeszli bardzo ważny test. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Invicible VS debiutuje z bardzo fajnymi ocenami, zgarniając średnią 76% na Metacritic zarówno od graczy jak i recenzentów, zdobywając także zbliżone wyniki na Steam. Oceny na Open Critic są z kolei nieco lepsze. Tak jak wspominaliśmy na łamach PPE, to udana produkcja, choć oczywiście nie jest pozbawiona wad, że tak to ujmę, wieku dziecięcego. Jeśli IP zostanie z nami na dłużej, sequel może być spektakularny. 

Źródło: YouTube

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper