Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2015 18:04
Wsteczna kompatybilność na Xbox One otrzyma w przyszłym roku znaczące ulepszenie?
1630V

Wsteczna kompatybilność na Xbox One otrzyma w przyszłym roku znaczące ulepszenie?

Microsoft wciąż ulepsza swoją konsolę i dodaje do urządzenia nowe funkcje.  Wsteczna kompatybilność działa na Xboksie One wyśmienicie, ale możliwe, że już na początku przyszłego roku  będziemy świadkami znaczącej aktualizacji, która na pewno zainteresuje wielu naszych czytelników. 

Nie będzie pewnie dla Was zaskoczeniem, że wsteczna kompatybilność na Xboksie One aktualnie nie wspiera gier, które zostały wydane na więcej niż jednej płycie. Microsoft kilkukrotnie zapowiadał, że pracuje nad usunięciem tego problemu, ponieważ firma chce zaoferować graczom dostęp do pełnej biblioteki Xboksa 360.

Aktualnie nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji na temat tej ważnej aktualizacji, ale bardzo możliwe, że przez przypadek tajemnicę zdradzili pracownicy Square Enix obsługujący Twitter Deus Ex. Na profilu pojawiła się wiadomość, według której już w przyszłym roku gracze otrzymają dostęp do Deus Ex: Bunt Ludzkości​: Director's Cut:

„Dla pytających: Missing Link oraz Director's Cut nie są aktualnie obsługiwane, ale zespół Xboksa przewiduje, że te elementy będą działać na początku przyszłego roku.”

Jest to naprawdę fenomenalna wiadomość, ponieważ prawdopodobnie Microsoft pozwoli nam korzystać z gier wydanych na kilku płytach i zadba o wsparcie dodatków! Nie możemy zapomnieć, że Director's Cut otrzymało między innymi lepszą grafikę, usprawnione walki z bossami, mądrzejszą sztuczną inteligencję i ta edycja trafiła na Xboksa 360 na dwóch płytach.

To jak… Możemy małymi krokami szykować się na Blue Dragon, Lost Odyssey, czy też L.A. Noire? ;)

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/xbox-one-backwards-compatibility-support-for-multi/1100-6433307/

Tagi: