Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2015 15:34
9 świeżutkich minut z Far Cry Primal. Gra na PS4 wygląda bardzo dobrze!
2372V

9 świeżutkich minut z Far Cry Primal. Gra na PS4 wygląda bardzo dobrze!

Miłośnicy uniwersum Far Cry na początku przyszłego roku zapoznają się z spin-offem serii, który zaoferuje graczom akcję umiejscowioną 10 tysięcy lat przed naszą erą. Jeśli jesteście zaintrygowani produkcją, to mamy dla Was nowy fragment rozgrywki pozbawiony fabularnych spoilerów. 

Worek z materiałami z Far Cry Primal rozwiązał się 4 grudnia. Ubisoft zaprezentował pierwszy fragment rozgrywki i jednocześnie zezwolił redakcjom przedstawiać swoje wrażenia z gry. Od tego czasu niemal systematycznie możemy spojrzeć na małe urywki dzikiej przygody.

Dzisiaj możecie zerknąć na kolejny gameplay, który został pozbawiony jakichkolwiek fabularnych elementów. Ubisoft udostępnił wybranym dziennikarzom wersję alpha Primal, która nie posiada opowieści. Zainteresowani mogą sprawdzić nowe elementy, nacieszyć się wyjątkowy klimatem, ale nie mogą poznać przygody.

Gra zapowiada się naprawdę przyjemnie i jeśli Francuzi zadbają o dopracowanie historii, to możemy otrzymać kawał porządnej produkcji już na samym początku roku. Tytuł zadebiutuje na rynku 23 lutego.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: