Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2015 17:10
Mamy gameplay z Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault Online
729V

Mamy gameplay z Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault Online

Studio Nexon Inc. od wielu miesięcy pracuje nad nową produkcją w uniwersum Ghost in the Shell, która pozwoli zainteresowanym wziąć udział w dynamicznych i ciekawych pojedynkach. First Assault Online jest strzelanką, która właśnie trafiła do programu Early Access na Steam, a u nas możecie zerknąć na świeżutką rozgrywkę z tej ciekawej pozycji. 

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault Online to sieciowa strzelanka przygotowana przez studio Nexon Inc. Twórcy stworzyli pozycję na podstawie znanego uniwersum, a dokładnie spin-offu Stand Alone Complex, w którym wszyscy ludzie korzystają z cyberulepszeń.

W produkcji gracze wcielają się w super żołnierzy, którzy są szybsi, silniejsi i bardziej skuteczni na polu walki. Są członkami Section 9, czyli elitarnego oddziału zmodyfikowanych cybernetycznie agentów, którzy ochraniają społeczeństwo.

Każdy z zawodników jest ludzką bronią, który przekroczył ograniczenia śmiertelników przez wyposażenie swojego ciała w ulepszenia oraz nowoczesną technologię. Na polu walki dostępni są różni agenci, którzy charakteryzują się innymi umiejętnościami – niektórzy potrafią korzystać z automatycznych wieżyczek, inni czerpią przyjemność z wysyłania dronów, a są tacy, którzy posiadają kamuflaż termooptyczny i termowizję.  

W grze został zastosowany system SkillSync, który umożliwia przeprowadzanie przemyślanych taktyk i wykorzystywanie wszystkich umiejętności agentów w 100%. Tylko w taki sposób zespół może odnaleźć się na mapie i zwyciężyć w ekscytujących pojedynkach.

Gra została osadzona w ciekawym świecie – w Japonii, w 2030 roku każdego człowieka da się zhakować, a cyberterroryści chcą zniszczyć społeczeństwo. Agenci Section 9 zmuszą opanować sytuację i za każdym razem wyprzedzić przestępców o kilka kroków. Produkcja jest inspirowana serialem „Ghost in the Shell: Stand Alone Complex”, bazującym na mandze „The Ghost in the Shell” Masamune Shirowa.

Dzisiaj możecie zerknąć na pierwsze materiały z tytułu – w galerii znajdziecie screeny, a poniżej zapraszamy na pierwsze fragmenty z rozgrywki.

Jak sądzicie – projekt ma szansę na sukces?

Tagi: gameplay ghost in the shell: stand alone complex - first assault online Nexon zapowiedź