Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2015 20:07
Piękny amiibo ze Shovel Knight zadebiutuje w przyszłym tygodniu - zobaczcie zwiastun nowych funkcji
535V

Piękny amiibo ze Shovel Knight zadebiutuje w przyszłym tygodniu - zobaczcie zwiastun nowych funkcji

Fani niebieskiego rycerza mogą szykować gotówkę na figurkę amiibo. Gadżet trafi na europejskie półki sklepowe w przyszłym tygodniu i zaoferuje kilka ciekawych funkcji. Sprzęt sprawi, że gracze chętnie powrócą do Shovel Knight.

Yacht Club Games zapowiedziało przygotowanie amiibo z Shovel Knight pod koniec sierpnia, ale dopiero teraz studio opublikowało dokładne informacje na temat gadżetu. Figurka trafi na europejskie półki sklepowe już 11 grudnia, a zainteresowani muszą przygotować około 65 zł (14,99 euro).  

Ciekawostką na pewno jest fakt, że premiera rycerza w Stanach Zjednoczonych odbędzie się dopiero w styczniu – studio poinformowało na swoim blogu, że nie mogło przygotować wystarczającej ilości figurek, więc zdecydowało się na grudniową premierę wyłącznie w jednym regionie.

Jednak czekać na to amiibo, ponieważ warto przypomnieć, że gadżet pozwoli między innymi na kooperacyjną rozgrywkę! Ponadto zainteresowani gracze otrzymają możliwość tworzenia swojego herosa oraz sprawdzą nowe wyzwania. 

Skusicie się na nowy przedmiot? Zerknijcie na ciekawy zwiastun: 

Źródło: http://yachtclubgames.com/2015/12/amiibo-preview/

Tagi: amiibo shovel knight trailer yacht club games zwiastun