Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.12.2015 09:09
Star Wars: Battlefront ustępuje z brytyjskiego tronu; Rise of the Tomb Raider nadal spada w rankingu
1462V

Star Wars: Battlefront ustępuje z brytyjskiego tronu; Rise of the Tomb Raider nadal spada w rankingu

Mamy już najświeższe wyniki sprzedaży gier z Wielkiej Brytanii. Wygląda na to, że już nic nie będzie w stanie zatrzymać FIFA 16 aż do końca roku. Gra znowu zajmuje pierwszą pozycję na cotygodniowej liście przebojów z UK. Star Wars: Battlefront i Fallout 4 spadają w rankingu.

Najgorsza sytuacja jest ze sprzedażą Rise of the Tomb Raider, które uplasowało się zaledwie na 14 pozycji. Tydzień temu gra zajmowała 8 lokatę na liście najlepiej rozchodzącego się software'u z Wielkiej Brytanii.

Z pierwszego miejsca na trzecią lokatę zaledwie po jednym tygodniu spada Star Wars: Battlefront (2015) w wersji na PS4. Edycja tej gry na XONE zaliczyła większy spadek - z pozycji 2 na 7.

Fallout 4 uplasował się na pozycji 8 i 9 (wersja na PS4 i XONE). Nieźle natomiast powodzi się Uncharted: the Nathan Drake Collection (zapewne dzięki sprzedawanym bundle'om z PS4) - tytuł wykonał skok z 26 pozycji aż na szóste oczko rankingu. Pierwszą dziesiątkę zamyka Halo 5: Guardianss, które wskoczyło tam z pozycji 11.

Pełny ranking znajdziecie poniżej w galerii. Pierwsza wartość cyfrowa wskazuje na poprzednią lokatę danej produkcji (sprzed 2 tygodni), a druga na obecnie zajmowaną pozycję.


Ranking bestsellerów z UK (20-28 listopada)

1. FIFA 16 (PS4)
2. FIFA 16 (XONE)
3. Star Wars: Battlefront (PS4)
4. Call of Duty: BO III (PS4)
5. Call of Duty: BO III (XONE)
6. Uncharted: The Nathan Drake Collection (PS4)
7. Star Wars: Battlefront (XONE)
8. Fallout 4 (PS4)
9. Fallout 4 (XONE)
10. Halo 5: Guardians (XONE)

Tagi: Rise of the Tomb Raider sprzedaż star wars: battlefront uk wielka brytania