Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.12.2015 17:03
Dodatek Krew i Wino do Wiedźmin 3: Dziki Gon wprowadzi wiele świeżości - twórcy słuchają graczy
4648V

Dodatek Krew i Wino do Wiedźmin 3: Dziki Gon wprowadzi wiele świeżości - twórcy słuchają graczy

CD Projekt RED nadal pracuje nad Wiedźmin 3: Dziki Gon. Studio usprawnia pozycję, a jednocześnie pracuje nad drugim wielkim dodatkiem. Krew i Wino zadebiutuje na rynku dopiero w 2016 roku, ale już teraz możemy mieć pewność, że rozszerzenie wprowadzi do gry sporo zmian.  

Przedstawiciele CD Projekt RED nie mogą marudzić na brak zajęcia. Główny człon zespołu pracuje nad Cyberpunk 2077, a mała część ekipy nadal dopracowuje i rozbudowuje Wiedźmin 3: Dziki Gon. Studio potwierdziło, że w przyszłym roku na rynku pojawi się drugie duże DLC – Krew i Wino – o którym tak naprawdę na dzień dzisiejszy nie wiemy za wiele.

Ciszę przerwał dzisiaj Marcin Momot, który wspomniał na Twitterze, że widział dodatek i nadciągające zmiany są niesamowite:

„Na spotkaniu przyglądałem się wszystkim nowym funkcjom i zmianom z Wiedźmin 3: Dziki Gon, które trafią do gry dzięki rozszerzeniu Krew i Wino. Jedno słowo – NIESAMOWITE!”

Nikogo nie powinno dziwić, że deweloperzy w pewien sposób postarają się urozmaicić zabawę. W DLC poznamy wielką opowieść, ale twórcy już w przypadku Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia udowodnili, że chcą wprowadzać do swojej pozycji nowe, a zarazem ciekawe funkcje.

Momot wiadomością rozbudził tłumy fanów, którzy pragną szczegółów, ale dzisiaj musimy zadowolić się informacją, że studio słucha opinii społeczności i zamierza przygotować kilka rzeczy w oparciu o nasze sugestie. 

W takiej sytuacji – co chcielibyście zobaczyć w Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino? ;)​

Źródło: Twitter.com

Tagi: CD Projekt RED marcin momot wiedźmin 3 krew i wino Wiedźmin 3: Dziki Gon