Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2015 20:59
Jeszcze w tym tygodniu zobaczymy rozgrywkę z Quantum Break, a to początek dobrych informacji
794V

Jeszcze w tym tygodniu zobaczymy rozgrywkę z Quantum Break, a to początek dobrych informacji

Posiadacze Xboksów One mogą szykować się na sporo przyjemności. Remedy Entertainment zapowiedziało świeżutki fragment rozgrywki z nadciągającego Quantum Break, a to nie koniec dobrych informacji dla sympatyków Microsoftu. Amerykanie mają dla nas niespodzianki. 

Pod koniec ubiegłego tygodnia wspominałem o Xbox Fan Celebration, czyli specjalnej imprezie Microsoftu, która odbędzie się przed The Game Awards 2015. Natomiast dzisiaj możemy potwierdzić, że na wydarzeniu pojawi się nowy fragment rozgrywki z Quantum Break:

„Nowy fragment rozgrywki z Quantum Break na The Game Awards. Najlepszy montaż dotychczas inny od poprzednich.”

Następnie szef marketingu Remedy Entertainment potwierdził, że będzie to świeżutki gameplay. Możemy w tej sytuacji oczekiwać prezentacji ostatecznej wersji gry.

W rozmowę wtrącili się dyrektor kreatywny Remedy – Same Lake – oraz aktor wcielający się w głównego bohatera – Shawn R Ashmore – i dzięki ich dyskusji wiemy, że studio znajduje się na ostatniej prostej, by zakończyć prace nad tytułem.

Sprawę prezentacji skomentował także szef marketingu Xbox Games – Aaron Greenberg – który wspomniał, że jest bardzo podekscytowany prezentacją Quantum Break oraz innych gier na Xboksa One. Dzięki temu możemy się szykować na gorące informacje – Amerykanie na wydarzeniu zaprezentują jeszcze inne tytuły na konsolę Microsoftu!  

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/29/quantum-breaks-the-game-awards-trailer-will-be-best-footage-yet-different-and-very-fresh/

Tagi: microsoft quantum break Remedy Entertainment the game awards the game awards 2015 xbox one