Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2015 21:17
Jest pierwsza łatka do Fallout 4, a Bethesda ostrzega przed używaniem komend na komputerach osobistych
1079V

Jest pierwsza łatka do Fallout 4, a Bethesda ostrzega przed używaniem komend na komputerach osobistych

Bethesda zajęła się ulepszeniem Fallout 4, ale pierwsza lista poprawek nie jest zbyt imponująca. Twórcy usprawnili zaledwie kilka miejsc, zadbali o stabilność i jednocześnie przestrzegają o wklepywaniu komend na komputerach osobistych. 

Amerykańskie studio opublikowało pierwszą łatkę do Fallout 4, ale aktualnie tylko gracze na PC-tach mogą pobrać poprawki. Lista zmian jednak nie jest duża – twórcy usprawniają zaledwie 6 błędów, dodają funkcję mapowania przycisków na klawiaturze numerycznej oraz dbają o poprawę stabilności oraz pamięci. Pełne zestawienie zmian znajdziecie tutaj.

Po tych wszystkich negatywnych komentarzach o zatrważającej ilości błędów w dziele Bethesdy, oczekiwałem zdecydowanie większego patcha. Twórcy nie śpieszą się specjalnie z ulepszeniami, ale warto jednocześnie dodać, że w tygodniu mają pojawić się „kolejne małe łatki”.

Pete Hines z Bethesdy poinformował również na Twitterze, że korzystanie z komend nie jest wspierane i rekomendowane na komputerach osobistych. Tego nie da się robić na konsolach i nie jest to przypadek, ponieważ wklepując nieodpowiednie słowa możemy zepsuć swój stan gry.

Wiceprezes firmy postanowił opublikować tę wiadomość, ponieważ gracze odkrywają coraz to ciekawsze smaczki ukryte w produkcji – warto tutaj na pewno wspomnieć o pokoju, w którym znajdziemy wszystkie dostępne w grze bronie. Wystarczy wpisać „COC QASMOKE”.

Przypominamy, że już już nasz Fallout 4 poradnik. Opisujemy jak budować osady, crafting, jak zdobyć 100% zadowolenia, znaleźć gazety wszystkie figurki, najlepszy pancerz, surowce oraz wiele więcej.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/fallout-4-patch-notes-include-new-features-bug-fix/1100-6432537/

Tagi: Bethesda Fallout 4 patch