Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2015 20:27
Nie czekajcie na powrót Burnout: Revenge - twórcy nie mają planów na wrzucenie tytułu na Xbox One
724V

Nie czekajcie na powrót Burnout: Revenge - twórcy nie mają planów na wrzucenie tytułu na Xbox One

Criterion Games potwierdziło, że dzięki wstecznej kompatybilności na konsoli Microsoftu zadebiutuje Burnout Paradise. Ta wiadomość rozbudziła fanów, którzy wierzyli, że to nie koniec dobrych informacji od twórców z Wielkiej Brytanii, ale niestety autorzy mają inne plany. 

W październiku Criterion Games potwierdziło plotki i zapowiedziało przyjechanie Burnout Paradise na Xboksa One. Twórcy chętnie wprowadzą tytuł na konsolę Microsoftu dzięki wstecznej kompatybilności.

Wielu fanów studia wierzyło, że to początek bardzo pozytywnych informacji, ponieważ ekipa przygotowała jeszcze między innymi Burnout: Revenge oraz Need for Speed: Hot Pursuit. Właśnie w sprawie tej pierwszej pozycji z 2005 roku do twórców zgłosili się fani. Sympatycy serii mieli nadzieje, że kolejna odsłona Burnouta trafi na Xboksa One.

Niestety, autorzy odpowiedzieli, że aktualnie nie mają planów na przygotowanie tytułu na konsolę Microsoftu. Jest to bez wątpienia smutna wiadomość, bo choć produkcja zadebiutowała na rynku 10 lat temu, to na pewno znaleźliby się miłośnicy uniwersum, którzy ponownie sprawdziliby ten tytuł.  

Swoją drogą… Gdyby Criterion Games zdecydowało się wrzucić projekt na XOne to gra trafiłaby na trzy konsole Microsoftu! ;)

Źródło: http://www.videogamer.com/xbox360/burnout_revenge/news/no_plans_to_bring_burnout_revenge_to_xbox_one_backwards_compatibility.html

Tagi: burnout: revenge criterion games wsteczna kompatybilność xbox one