Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2015 15:25
Konami potwierdza - posiadacze Pro Evolution Soccer 2016 otrzymają za darmo UEFA Euro 2016!
1178V

Konami potwierdza - posiadacze Pro Evolution Soccer 2016 otrzymają za darmo UEFA Euro 2016!

Japońska korporacja kilka miesięcy temu poinformowała o pozyskaniu licencji na przygotowanie produkcji na podstawie przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Konami dzisiaj postanowiło opublikować pierwsze szczegóły pozycji, które na pewno ucieszą posiadaczy Pro Evolution Soccer 2016

Konami poinformowało, że wszyscy posiadacze Pro Evolution Soccer 2016 otrzymają za darmo UEFA Euro 2016. Pliki pobierzemy z Xbox Live, PlayStation Store lub ze strony Konami. Wygląda na to, że twórcy nie zdecydują się wrzucić na rynek pudełkowej wersji gry, a rozszerzenie zadebiutuje w formie cyfrowej. 

Sądzę, że jest to naprawdę dobry wybór, ponieważ specjalne edycje na Mistrzostwa Świata, czy też Mistrzostwa Europy nie cieszą się wielką popularnością, a wydanie niezbędnych plików przez Sieć może skłonić graczy do zainteresowania się turniejem.  

Deweloperzy zdecydowali się na tak miły gest z powodu problemów PES 2016 – gracze nadal czekają na obiecane aktualizacje, a te które nadeszły nie są kompletne. Przedstawiciele studia czują, że nawalili i chcą zrekompensować swoim fanom te niedogodności. W grudniu zainteresowani pobiorą kolejną aktualizację, która będzie zawierać między innymi stadion Maracana, nowe twarze piłkarzy, stroje dla klubów oraz drużyn narodowych.

Gorące informacje dotyczące UEFA Euro 2016 otrzymamy na początku roku. Twórcy nie ukrywają, że jeszcze nie przygotowali całej zawartości, ale dodatek trafi do zainteresowanych przed francuskim turniejem.  

Co sądzicie o tej decyzji?


Źródło: Twitter.com

Tagi: dlc Konami pro evolution soccer 2016 uefa euro 2016