Pro Evolution Soccer 2016

Pro Evolution Soccer 2016

8,0
77 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.6
PS4 8.0
XONE 7.5
PS3 8.5
X360 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
70 godzin
Premiery
Świat:
18.09.2015
Europa:
18.09.2015
Polska:
18.09.2015
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
70 godzin
Premiery
Świat:
18.09.2015
Europa:
18.09.2015
Polska:
18.09.2015

Recenzja redakcji

Recenzja: Pro Evolution Soccer 2016 (PS4)
9.0
Recenzja: Pro Evolution Soccer 2016 (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Pro Evolution Soccer 2016 - opis gry

Pro Evolution Soccer 2016 to kolejna odsłona piłkarskiej serii Konami. Gra jest jedynym konkurentem dla FIFY od Electronic Arts. Gwiazdą odsłony został Neymar Jr.

Ulepszona fizyka gry znalazła zastosowanie w udoskonalonym systemie kolizji obliczającym oddziaływania pomiędzy piłkarzami, co skutkuje wyjątkowymi rezultatami uzależnionymi od wielu czynników. W PES 2016 sterowanie w grze jeden na jednego zostało ulepszone i pozwala na szerszy zakres ruchu za pomocą dotychczasowych metod sterowania. Czas reakcji został skrócony, co umożliwia graczom dokładniejsze manewry w trudnych sytuacjach, a udoskonalone zwody pozwalają na nagłą zmianę kierunku. Nowa dynamiczna szerokokątna kamera oferuje graczowi szersze pole widzenia, a tym samym pozwala lepiej ustawiać zawodników na boisku
Dalsza część tekstu pod wideo
 
Odpowiednie zablokowanie przeciwnika wypchnie go z drogi zawodnika kontrolowanego przez gracza, gwarantując przejęcie piłki, a tym samym dając idealną okazję do kontrataku. Możliwa będzie kombinacyjna gra 2-3 zawodnikami dzięki udoskonalonemu systemowi współpracy zespołowej, który opiera się na wybranej dla drużyny taktyce. Gracze nie muszą już manualnie prowadzić zagrań z pierwszej piłki – koledzy z drużyny będą automatycznie wychodzić na wolne pozycje po podaniach. Pozycja ta obdarzona została nowymi cechami, takimi jak chwyty, wybicia, rzuty i odbicia. Dzięki temu różni bramkarze preferować będą inne style gry: jeden zawodnik złapie piłkę, a drugi ją wybije; jeden będzie lepiej sobie radził ze strzałami z bliska, inny gorzej.
 
Od teraz gracze będą mieli pełną kontrolę nad tym, jak zawodnik okazuje radość ze strzelonego gola! Możliwe będzie bardzo łatwe wybranie typowej dla danego piłkarza reakcji bądź innych sposobów na uczczenie sukcesu. Znany i niezwykle popularny tryb Master League poddany został kompletnej modernizacji, by pozwolić graczom jeszcze lepiej wczuć się w rolę menadżera piłkarskiego. Wszystko zostało opracowane na nowo, od interfejsu po system transferów. W grze ponownie znalazły się licencjonowane starcia w Lidze Mistrzów, Lidze Europy oraz w Superpucharze. Silnik Fox Engine pozwolił tym razem na zaimplementowanie nowego systemu oświetlenia nocnego i realistycznych tekstur murawy. Po raz pierwszy w serii PES pojawi się dynamiczny system pogodowy, łącznie z możliwością, że deszcz zacznie padać dopiero w trakcie meczu.Twarzą PES 2016 został Nejmar Jr, a do zespołu PES dołączyli nowi komentatorzy z Wielkiej Brytanii i Niemiec: Peter Drury i Marco Hagemann. 

Wideo - Pro Evolution Soccer 2016

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper