Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 17.11.2015 10:56
Star Wars: Battlefront to dopiero początek. Czeka nas 8 lat gier od EA osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen
975V

Star Wars: Battlefront to dopiero początek. Czeka nas 8 lat gier od EA osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen

Star Wars: Battlefront (2015) podobno "nudzi się zbyt szybko". Tak przynajmniej twierdzą recenzenci z zagranicznych portali. My nadal gramy i naszą opinię przeczytacie już niebawem. Tymczasem EA zdradza, że Battlefront nie będzie jedyną grą z uniwersum, jaką nam dostarczą. Jest także szansa na sequel!

Blake Jorgensen z EA zdradził podczas imprezy Global Tech Conference, że firma ma szeroko zakrojone plany związane z marką Gwiezdne Wojny. Przede wszystkim okazuje się, że wydawca podpisał z Disneyem aż 10 letnią umowę o prawa do wykorzystania marki. Biorąc pod uwagę czas powstawania Star Wars: Battlefront (2015), to pozostało jeszcze jakieś 8 lat zanim dokument straci ważność.

Jorgensen stwierdził, że głównym celem firmy w tym czasie, będzie dostarczenie "kolejnych gier z serii Battlefront" oraz innych tytułów osadzonych w świecie Star Wars - zarówno mobilnych, jak i konsolowych oraz pecetowych. Zwrócił również uwagę, że jest to ogromna szansa dla ich wewnętrznych deweloperów.

Wygląda na to, że czeka nas świetlana przyszłość spędzona na walce z Imperium.

Źródło: http://www.pcgamer.com/star-wars-battlefront-will-almost-certainly-get-sequels-ea-exec-indicates/

Tagi: battlefront ea ea games electroni arts Gwiezdne Wojny star wars star wars: battlefront star wars: battlefront (2015)