Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.11.2015 07:49
"Gra nudzi się zbyt szybko" - pierwsze oceny Star Wars: Battlefront!
3008V

"Gra nudzi się zbyt szybko" - pierwsze oceny Star Wars: Battlefront!

Star Wars: Battlefront (2015) to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Czy tytuł stworzony przez DICE zadowoli oczekiwania fanów? Sprawdźmy, jakie oceny zgarnia najnowsza strzelanina EA.

Do premiery Star Wars: Battlefront zostały już tylko ostatnie 2 dni, a wielu recenzentów dorwało się do swojej kopii tytułu. W związku z tym w Sieci lądują kolejne recenzje strzelaniny stworzonej przez DICE. I trzeba powiedzieć, że wrażenia dziennikarzy są pozytywne, choć brakuje tu bardzo wysokich ocen, które zebrał ostatnio np. Fallout 4.

Recenzenci krytykują przede wszystkim mała ilość zawartości. Jak czytamy w wielu tekstach - "granie na wciąż tych samych mapach nudzi się bardzo szybko". Tę sytuację poprawi z pewnością przepustka sezonowowa, ale to opcja dla osób, którym nie przeszkadzają takie praktyki wydawców. W innym miejscu dziennikarz twierdzi, że nowy Battlefront to po prostu "re-skin" Battlefielda z "kiepsko zaprojektowanymi bohaterami dorzuconymi na siłę na pole walki". Problemem są również pojazdy, które - jak to ujął Mike Mahardy z GameSpot - są po prostu "bezużyteczne" na polu walki. Chwalona jest natomiast grafika, ogólne wykonanie planet oraz świetna oprawa dźwiękowa.


GamerHeadquarters - 7/10
GameSpot - 7/10
GameReactor – 9/10
Ausgamers – 9/10
Polygon – 8/10
GamesRadar – 4/5
VideoGamer – 7/10
USGamer – 3.5/5
Attack of the Fanboy – 3.5/5
Destructoid – 6
GiantBomb – 3/5
Hardcore Gamer – 3/5
IGN (Włochy) - 8.3/10
GodIsaGeek - 8.5/10
Metro – 8/10

Tagi: