Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2015 17:27
Żywe trupy w najlepszym wydaniu. Zobaczcie rozgrywkę z Resident Evil Zero HD
752V

Żywe trupy w najlepszym wydaniu. Zobaczcie rozgrywkę z Resident Evil Zero HD

Na początku przyszłego roku zapoznamy się z odpicowaną wersją Resident Evil Zero. Capcom postanowił odrestaurować pozycję i zaserwować opowieść kolejnym graczom. Dzisiaj możemy zerknąć na świeżutką rozgrywkę, w trakcie której nie brakuje akcji. 

Preferujecie odgrzewane mięcho? Na początku roku otrzymamy kawał przyjemnej rozgrywki. Capcom przygotowuje kolejne żywe trupy i pozycją powinni zainteresować się miłośnicy gatunku. To stara szkoła w najlepszym wydaniu.

Twórcy zajmą się upiększeniem grafiki, przygotują współczesne (alternatywne) sterowanie, zajmą się udźwiękowieniem, ale nie zmienią „szkieletu dzieła”. Dzięki temu możemy mieć pewność, że gra nadal będzie straszyć w swoim wyjątkowym stylu.

Dzisiaj możemy zerknąć na rozgrywkę z PlayStation 4 i tytuł w moim odczuciu wygląda naprawdę poprawnie. Oprawa została znacznie poprawiona względem poprzednich wersji.

Warto na pewno wspomnieć, że produkcję wyda na naszym rynku Cenega. Firma potwierdziła wrzucenie na rynek Resident Evil: Origins Collection, czyli zestawu Resident Evil HD (2015) oraz Resident Evil Zero HD w cenie 119,99 zł.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom gameplay resident evil zero hd