Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2015 14:27
Czy trudno wcielić się w Larę Croft? Karolina Gorczyca opowiada o dubbingu do Rise of the Tomb Raider
959V

Czy trudno wcielić się w Larę Croft? Karolina Gorczyca opowiada o dubbingu do Rise of the Tomb Raider

W najnowszej odsłonie przygód Lary Croft ponownie możemy usłyszeć Karolinę Gorczycę. Aktorka wcieliła się w znaną poszukiwaczkę skarbów i postanowiła opowiedzieć o swojej wielkiej roli. Na filmie usłyszycie o pracy lektora.

Karolina swój serialowy debiut zaliczyła już w 1999 roku i od tego czasu systematycznie pojawia się w rodzimych filmach oraz produkcjach telewizyjnych. Dziewczyna aktualnie występuje między innymi w Czas Honor – Powstanie oraz Singielka.

Jednak jeśli stronicie od polskiego kina i nie spędzacie wieczorów na oglądanie pasjonujących produkcji przygotowanych przez TVP oraz TVN, to mogliście Gorczycę spotkać w wielkim dziele Crystal Dynamics z 2013 roku. Karolina już w poprzedniej odsłonie wcieliła się w Larę Croft.

Jak aktorka wypada w najnowszej części? Zdania są jak zawsze podzielone. Ja przeszedłem Rise of the Tomb Raider z polskim dubbingiem i nie mogę powiedzieć złego słowa na pracę Karoliny.

Na poniższym filmie zobaczycie sympatyczny wywiad, w którym aktorka wspomina o pracy nad Croft, a nawet przedstawia swoje wrażenia z najnowszą przygodą  Lary. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics dubbing karolina gorczyca microsoft microsoft polska rise of the tomb raider