Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2015 15:51
Latające zwierzaki, znikająca broń, czyli Bethesda nie uczy się na błędach. Fallout 4 pełen bugów
2468V

Latające zwierzaki, znikająca broń, czyli Bethesda nie uczy się na błędach. Fallout 4 pełen bugów

Produkcje Bethesdy od wielu lat bawią graczy na całym świecie. Firma przyzwyczaiła nas, że ich tytuły charakteryzują się ciekawymi opowieściami, wielkimi światami oraz... Bugami. Nie inaczej jest w Fallout 4, więc gracze wrzucają do Sieci swoje odkrycia. 

Wpadający w ziemię bohater, latające zwierzaki, zacinająca się postać, czy też bardzo dziwne zachowania herosa – te niedogodności pojawiają się w większości produkcji z ogromnymi światami. Nie inaczej jest w Fallout 4, gracze publikują w Sieci coraz to ciekawsze odkrycia, więc twórcy z Bethesdy już pewnie pracują nad pierwszą wielką łatką.

Szkoda, że studio nie uczy się na błędach, ale pewnie i tak 95% bugów zostało wyeliminowanych. Przygotowując tytuły z tak ogromnym światem trudno upilnować każdą lokację... Autorzy od wielu miesięcy pracowali nad wyeliminowaniem problemów, ale jak widać poniżej, nie wszystkie zostały usunięte. 

A jak tam Wasze wrażenia z Fallout 4? Wpadliście na podobne błędy? Jeśli gracie na komputerach osobistych, to może Was zainteresować najnowszy poradnik przygotowany przez Mateusza. 


Przypominamy, że jest już nasza recenzja Fallout 4, a także Fallout 4 poradnik. Opisujemy jak budować osady, crafting, jak zdobyć 100% zadowolenia, znaleźć gazety wszystkie figurki, najlepszy pancerz, surowce oraz wiele więcej.

Źródło: http://www.gamesradar.com/best-and-worst-fallout-4-glitches-so-far/

Tagi: Bethesda bugi Fallout 4 glitch