Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2015 19:32
Poznaliśmy wszystkie bronie, karty, wzmocnienia, pojazdy oraz bohaterów ze Star Wars: Battlefront
2995V

Poznaliśmy wszystkie bronie, karty, wzmocnienia, pojazdy oraz bohaterów ze Star Wars: Battlefront

Wielkie dzieło DICE już w tym tygodniu zadebiutuje w usłudze EA Access i pierwsi śmiałkowie sprawdzą tytuł. Chciecie poznać kolejne smakowite informacje ze Star Wars: Battlefront (2015)? Mamy dla Was zestawienie wszystkich broni, kart, wzmocnień, pojazdów oraz bohaterów! 

Od kilku godzin zainteresowani gracze mogą pobierać aplikację towarzyszącą do Star Wars: Battlefront (2015) i to właśnie program wydany na Androida i iOS zdradził wiele informacji o grze.

W dniu premiery w produkcji znajdziemy 11 blasterów, ale kolejne zabawki trafią do graczy dzięki specjalnym kartom – tutaj obok najróżniejszych granatów otrzymamy możliwość korzystania również z między innymi BowCastera.

Twórcy zdecydowali się na identyczną liczbę wzmocnień, w których na pewno warto wyróżnić wyjątkowo przydatnego Turreta. W pozycji pojawi się 10 pojazdów oraz 6 herosów. W przypadku bohaterów i złoczyńców ta liczba może zostać jeszcze zwiększona przed debiutem. Warto jednak zwrócić uwagę na zmiany względem beta testów – Jump Pack odblokujemy teraz dopiero na 13 poziomie (wcześniej 5 lvl).

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/all-of-the-star-wars-battlefront-guns-vehicles-pow/1100-6432165/

Tagi: DICE Electronic Arts star wars: battlefront (2015)