Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2015 14:02
Aplikacja do Star Wars: Battlefront jest już dostępna - od dzisiaj możecie zbierać kredyty do pełnej gry
628V

Aplikacja do Star Wars: Battlefront jest już dostępna - od dzisiaj możecie zbierać kredyty do pełnej gry

Pierwsi śmiałkowie wyruszą na podbijanie serwerów Star Wars: Battlefront (2015) już w najbliższy czwartek, więc Electronic Arts opublikowało stosowną aplikacje. Program pozwoli Wam zdobywać kredyty, które następnie wydacie w pełnej wersji produkcji DICE! 

Elektronicy zapowiedzieli Star Wars: Battlefront Companion kilka miesięcy temu. Program zainteresuje graczy, którzy nie chcą się rozstawać ze swoim wirtualnym żołnierzem. Na aplikacji dostosujemy oraz dobierzemy sprzęt i zagramy w karciankę Star Wars.

Ta mini-gra pozwoli zainteresowanym zarabiać kredyty, które wykorzystają w Star Wars: Battlefront (2015)! Jest to na pewno ciekawa opcja dla wiernych fanów Gwiezdnych Wojen, którzy już dzisiaj chcą rozpocząć zdobywanie niezbędnego uzbrojenia.

Tak prezentują się możliwości aplikacji:  

OBRONA BAZY – Graj w tę strategiczną karciankę Star Wars™ w dowolnym miejscu i czasie, zarabiając kredyty do wydania w Star Wars Battlefront. Korzystaj w Obronie Bazy ze swoich gwiezdnych kart, zyskuj dostęp do kolejnych oblężeń i stawiaj czoła coraz potężniejszym siłom Imperium.
STATYSTYKI I POSTĘPY – Przeglądaj informacje na temat przebiegu swojej kariery w Star Wars Battlefront oraz tego, co możesz w niej jeszcze osiągnąć. Dostępna jest tu także graficzna prezentacja twoich dokonań, pozwalająca na ich szczegółową analizę.
GWIEZDNE KARTY I BLASTERY – Podziwiaj swoją kolekcję odblokowanych gwiezdnych kart i blasterów, a za zarobione kredyty ulepszaj je lub kupuj nowe. Dostosuj swoją rękę gwiezdnych kart w taki sposób, by pasowała do twojego stylu gry i w każdej chwili pozwalała ci stanąć do walki.
POZOSTAWAJ W ŁĄCZNOŚCI – W czasie rzeczywistym śledź dostępność znajomych z PSN, Xbox Live lub Origin i otrzymuj powiadomienia, gdy rozpoczną zabawę w Star Wars Battlefront. Możesz także przeglądać ich postępy i statystyki, aby przekonać się, kto jest najlepszym żołnierzem w galaktyce!
PRZYCHODZĄCE TRANSMISJE – Odbieraj wiadomości w aplikacji i wymuszone powiadomienia poza nią, zawierające ważne informacje związane ze Star Wars Battlefront oraz raporty na temat tego, co porabiają twoi znajomi i wrogowie. Dowiaduj się o wydarzeniach w grze przygotowanych z myślą o społeczności Star Wars Battlefront.

Program zajmuje zaledwie 76MB, a pobrać możecie go klikając w następne odnośniki: Android oraz iOS

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/10/star-wars-battlefront-companion-app-now-available-earn-credits-for-use-with-main-game/

Tagi: