Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2015 13:58
Need for Speed otrzyma sporo DLC, ale wszystkie dostaniemy za darmo!
1080V

Need for Speed otrzyma sporo DLC, ale wszystkie dostaniemy za darmo!

Rozbijacie się w odpicowanych furach po ulicach Ventura Bay i czerpiecie przyjemność z każdego zakrętu? To mamy dla Was wyśmienitą wiadomość – Ghost Games nie zmieniło planów i nadal zamierza wspierać pozycję licznymi rozszerzeniami, które trafią do zainteresowanych całkowicie za darmo.

Przed premierą Need for Speed pojawiła się informacja o bezpłatnych rozszerzeniach do tytułu Ghost Games. Wielu graczy do końca nie wierzyło w tę rewelację, więc już po debiucie sprawę postanowił skomentować dyrektor kreatywny tytułu.

Craig Sullivan obiecuje, że wszystkie dodatki trafią do graczy za darmo:

„Mówiąc szczerze, z ręką na sercu, nie mamy absolutnie żadnych planów  wprowadzania opłat za treści w grze. Mamy zamiar wydać wszystkie DLC za darmo. Widziałem plany dotyczące rozwoju produkcji w najbliższych tygodniach i miesiącach – nie ma tam płatnych elementów.”

Przedstawiciel Ghost Games podkreśla, że gra nie posiada nawet wbudowanej opcji płacenia za dodatki oraz mikropłatności. Wszystkie DLC, które trafią do Need for Speed będą wydane za darmo, ponieważ „na to zasługują gracze”.

Studio aktualnie nie posiada zamkniętych planów dotyczących rozwoju produkcji i Sullivan nie ukrywa, że plany mogą się kiedyś zmienić, ale deweloperzy mają aktualnie długoterminową koncepcję rozwoju, w której nie znajdują się dodatkowe płatności. 

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/05/were-going-to-give-you-everything-for-free-says-need-for-speed-dev/

Tagi: Electronic Arts Ghost Games need for speed