Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2015 18:28
„Uniwersum Metro 2033. Otchłań” – premiera już za tydzień!
581V

„Uniwersum Metro 2033. Otchłań” – premiera już za tydzień!

Już za tydzień premiera kolejnej książki w świecie Metro 2033. Otchłań zapowiada się na ciekawą przygodę dla wszystkich sympatyków tego uniwersum. Dzisiaj mamy dla Was zwiastun filmu, który zostanie opublikowany wraz z opowieścią Roberta J. Szmidta. 

Wrocław 2033. Piękne miasto zniszczone przez rodowitego wrocławianina Roberta J. Szmidta na kartach jego najnowszej powieści zatytułowanej „Otchłań”. Druga polska powieść w ramach Uniwersum Metra 2033 będzie miała premierę już za tydzień. W dniu premiery udostępnimy krótki film, w którym Robert J. Szmidt zabierze Was w podróż po najważniejszych miejscach Wrocławia, opisanych na kartach najnowszej powieści osadzonej w postapokaliptycznym świecie Metra 2033.

Zainteresowanych książką zapraszamy na premierowe spotkanie z autorem:

26 sierpnia o godz. 18.00 w Empiku we wrocławskiej Renomie odbędzie się spotkanie z Robertem J. Szmidtem, autorem „Otchłani”, na które już dziś serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do obejrzenia trailera wspomnianego filmu:

Tym wszystkim, którzy nie mogą się doczekać premiery książki i chcą poczuć klimat „Otchałni”, proponujemy pierwszy rozdział powieści w interpretacji Adama Baumanna:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: informacja prasowa Insignis książka Metro 2033