Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 17.08.2015 11:30
Emily córką Corvo? Znamy szczegóły dotyczące Dishonored 2
944V

Emily córką Corvo? Znamy szczegóły dotyczące Dishonored 2

Minęło parę miesięcy od targów E3, a nawet teraz potrafią pojawić się pewne zakulisowe materiały dotyczące gier ogłoszonych w Los Angeles. Czas na parę informacji dotyczących Dishonored 2

Szczegółami dzieli się na poniższym nagraniu jeden z reżyserów kreatywnych studia odpowiedzialnego za grę. Możemy się z niego dowiedzieć, że grywalna bohaterka faktycznie jest małą dziewczynkę o imieniu Emily, którą kojarzyć możemy z pierwszej odsłony serii. W "jedynce" była ona córką zamordowanej władczyni, o której śmierć posądzony był Corvo. Co ciekawe, w trakcie rozgrywki tworzyła ona rysunki, które zmieniały się zależnie od prowadzonego przez nas stylu rozgrywki. Twórca zasugerował, że być może jest ona nawet córką głównego bohatera. 

Akcja Dishonored 2 ma miejsce 15 lat po wydarzenia z części pierwszej. Najpierw rozpoczniemy rozgrywkę jako Emily i spędzimy w jej skórze około 20 minut. Następnie natrafimy na nagły zwrot akcji, który pozostawi nam wybór, czy resztę gry oglądać będziemy z oczu młodej dziewczyny, czy powrócimy do kierowania starym, dobrym Corvo.

Zamiast charakterystycznej dla Corvo mocy teleportacji zwanej "Blink", Emily posiada coś w stylu magicznego pnącza - "Far Reach". Oczywiście będziemy mieli kilka, różnych kierunków rozwoju nowej umiejętności. Bohaterka będzie mogła za jej pomocą przemieszczać się na duże odległości, przyczepiać do ścian oraz walczyć.

Jakie są wasze oczekiwania w stosunku do drugiej odsłony Dishonored?

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/15/new-dishonored-2-video-explains-who-is-emily-kaldwin-and-showcases-her-powers/

Tagi: arkane studios dishonored 2 e3 2015