Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2015 20:41
Twórcy Hitmana chcą zdobyć nasze zaufanie - wkrótce poznamy zawartość „Day1”
771V

Twórcy Hitmana chcą zdobyć nasze zaufanie - wkrótce poznamy zawartość „Day1”

Agent 47 przygotowuje się do wielkiej misji. Square Enix prawdopodobnie nie ukaże projektu w Kolonii, ale autorzy z IO  Interactive są pewni, że sympatycy pozycji będą zadowoleni z produkcji... Deweloperzy muszą tylko zdobyć nasze zaufanie. 

Szef IO  Interactive – Hannes Seifert – potwierdził, że tuż po gamescomie poznamy premierową zawartość Hitman. Jak wiemy tytuł w dniu premiery nie zaoferuje nam pełnej rozgrywki i następne elementy dzieła otrzymamy w formie bezpłatnych dodatków.

Seifert jest zdania, że ludzie nerwowo reagują na ten model biznesowy, bo jest on nowością:

„Byliśmy bardzo zadowoleni z E3. Myślę, że ogłoszenie zostało dobrze przygotowane. Ludzie dostaną  grę... Oczywiście niektórzy są nerwowi z powodu modelu biznesowego. Dlaczego? Bo jest nowy. Jest to udowodnione. Myślę, że w dzisiejszych czasach ludzie mają krytyczne podejście, ponieważ niektórzy mają dobre, a inni złe doświadczenia i my musimy zdobyć ich zaufanie. To jest nasz następny krok.”

Twórcy jeszcze nie zdecydowali jakie elementy będą dostępne w dniu premiery, ponieważ nadal trwają prace nad zawartością „Day1”. Możemy mieć jednak pewność, że płacąc pełną kwotę za dzieło otrzymamy całą grę... Tylko w kawałkach:

„W grze nie ma mikrotransakcji i nie będzie płatnych DLC. Cała grę otrzymasz za jedną kwotę, bez dodatkowych kosztów. W tytule nie ma elementów, na które wydasz dodatkową gotówkę. To jest dla nas bardzo ważne.”

Przedstawiciel IO Interactive podkreśla, że dzieło dzięki systematycznym i bezpłatnym aktualizacjom będzie wielkim projektem. Autorzy zdaniem Hannes przygotowują największego Hitmana w historii. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/hitman/news/hitmans_day_one_content_will_be_announced_very_soon_after_gamescom.html

Tagi: hannes seifert Hitman IO Interactive Square Enix