Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 05.08.2015 13:38
To już oficjalne! Mighty No. 9 zalicza obsuwę!
498V

To już oficjalne! Mighty No. 9 zalicza obsuwę!

Parę dni temu donosiliśmy wam o tym, że wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują na przesunięcie premiery nowej platformówki Keijiego Inafune. Niestety plotki okazały się mieć pokrycie w rzeczywistości.

Podwód zmiany daty premiery? "Wykryto rażące błędy mające bezpośredni wpływ na radość płynącą z zabawy". Jeżeli tak jest w rzeczywistości, to nawet lepiej, że poczekamy jeszcze dodatkowe parę miesięcy, aż przeżyjemy z Beckiem jego pierwsze przygody. Legendarny twórca, który ponadto skorzystał z dobroci Kickstartera, nie może sobie pozwolić na porażkę i wypuszczenie na rynek niedopracowanego tytułu.

Według notki prasowej wypuszczonej przez Comcept, cała zawartość gry jest już ukończona, jednak dokładają oni aktualnie wszelkich starań, aby naprawić błędy i pozbawić produkcję wszelkich niedogodności. Konkretna, nowa data premiery nie została jeszcze ustalona. Wiemy jedynie, że powinniśmy spodziewać się, że zagramy w Mighty No. 9 w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło: http://kotaku.com/mighty-no-9-confirms-rumors-of-delay-1722192124?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Twitter&utm_source=Kotaku_Twitter&utm_medium=Socialflow

Tagi: crowdfunding data premiery keiji inafune kickstarter mighty no. 9 obsuwa