Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2015 23:21
Efektowne screenshoty z Call of Duty: Black Ops III
1232V

Efektowne screenshoty z Call of Duty: Black Ops III

Już jutro o godzinie 19:00 odbędzie się wielka prezentacja trybu esportowego w Call of Duty: Black Ops III. Twórcy postanowili podsycić atmosferę przed tym wielkim wydarzeniem i opublikowali nowe materiały z produkcji. 

Pod koniec ubiegłego miesiąca Activision zapowiedziało, że na gamescomie odbędzie się specjalna prezentacja trybu esportowego dla Call of Duty: Black Ops III. Twórcy postanowili przygotować innowację, która ma zjednoczyć sympatyków sieciowego strzelania. Wszystkie szczegóły oraz pewnie materiały z pozycji otrzymamy już jutro o 19:00.

Dzisiaj natomiast możemy zerknąć na kilka ładnych screenów, na których widzimy starcia w Sieci oraz kilka scen z kampanii. Autorzy przez ukazane materiały postanowili nam zaprezentować cztery mapy: Stronghold, Combine, Hunted oraz Evac.

Bardzo możliwe, że jutro otrzymamy również kolejne szczegóły dotyczące testów Black Ops III. Beta została zaplanowana na końcówkę sierpnia – 19-23.08 PlayStation 4, 26-30.08 Xbox One + PC-ty. Zmagania będą dostępne dla wszystkich śmiałków, którzy złożą zamówienia przedpremierowe na pozycję.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III screeny Treyarch