Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 04.08.2015 12:39
Nowy polski horror Layers of Fear pozwoli wam odkryć przerażającą stronę sztuki
2319V

Nowy polski horror Layers of Fear pozwoli wam odkryć przerażającą stronę sztuki

Jak widać, nasi polscy twórcy również mają coś do zaprezentowania z okazji ruszających właśnie targów. Nowa gra krakowskiego studia, wygląda niezwykle intrygująco, jak na pełnoprawną produkcję, która wyrosła z małego, pobocznego projektu.

Layers of Fear to najnowsza gra krakowskiego studia Bloober Team. Tytuł ten opowiada o pewnym obłąkanym malarzu, który odkrywa tajemnicze zakamarki swojego domostwa przez pryzmat własnego szaleństwa, co wpływa bezpośrednio na postrzeganą przez niego rzeczywistość. Produkcja jest mocno inspirowana dziewiętnastowiecznym malarstwem i architekturą. Twórcy obiecują mroczną i gęstą atmosferę, która ma trzymać gracza w niepewności aż do samego końca gry.

Nowa, intrygująca przygodówka z elementami horroru trafi do sprzedaży już 27 sierpnia. Poniżej możecie zobaczyć jej pierwszy zwiastun, a także podejrzeć porcję screenów. Prawda, że wyglądają wyjątkowo ładnie? Z ostateczną opinią będziemy musieli jednak wstrzymać się do dnia premiery owego tytułu. Trzymamy kciuki, bo dobrych horrorów, nigdy za wiele.

Tagi: Bloober Team horror Layers of Fear