Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2015 19:55
Zobaczcie zwiastun i przygotujcie się na ostatnie DLC do Call of Duty: Advanced Warfare
807V

Zobaczcie zwiastun i przygotujcie się na ostatnie DLC do Call of Duty: Advanced Warfare

Activision właśnie rozsyła informacje o ostatnim rozszerzeniu do Call of Duty: Advanced Warfare. Pierwsi śmiałkowie zapoznają się z nowościami już na początku przyszłego miesiąca. Rozszerzenie zostało zatytułowane „Reckoning”.

Wielka przygoda z rozszerzeniami do Call of Duty: Advanced Warfare dobiega końca. Przepustka Sezonowa zawiera cztery paczki rozszerzeń i ostatni zestaw przyjemności trafi na konsole Microsoftu już w przyszłym tygodniu. Premierę na Xboksie One i Xboksie 360 zaplanowano na 4 sierpnia.

W rozszerzeniu otrzymamy 4 nowe mapy – Fracture, Overload, Pandemic oraz Swarm – oraz weźmiemy udział w ostatnim epizodzie przygód Exo Zombiaków. W historii będą oczywiście uczestniczyć John Malkovich, Bill Paxton, Rose McGowan, Jon Bernthal i Bruce Campbell.

W grze ponownie pojawi się specjalna playlista „Exo Grapple”, dzięki której wykorzystamy specjalną linkę i będziemy śmigać po mapach. Twórcy wspomnieli również o specjalnej broni „Trident Reflected Energy Weapon”, która pozwoli nam siać jeszcze większy chaos na serwerach.

Standardowo DLC pojawi się na pozostałych platformach po miesiącu od pierwszego debiutu.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision call of duty: advanced warfare dlc dodatek Sledgehammer Games