Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2015 18:59
Final Fantasy VII Remake również na Xboksa One? Niektórzy są pewni
1045V

Final Fantasy VII Remake również na Xboksa One? Niektórzy są pewni

Square Enix pracuje nad odpicowaniem legendarnego Final Fantasy VII. Gra zmierza aktualnie wyłącznie na PlayStation 4, ale niektórzy są pewni, że tytuł w późniejszym terminie zawita również na konsolę Microsoftu. 

Zapowiedź Final Fantasy VII Remake to dla wielu miłośników Ostatecznej Fantazji najważniejsza informacja ostatnich miesięcy. Gra została zaprezentowana na konferencji Sony w trackie E3 2015, ale tytuł zadebiutuje nie tylko na PlayStation 4. W Los Angeles przedstawiciele firmy potwierdzili, że Japończycy zapewnili sobie „pierwszeństwo” w wydaniu tytułu.

Square Enix nadal nie potwierdziło kolejnych platform i podobno studio skupia się aktualnie wyłącznie nad wersją na PlayStation 4. Mimo to niektóre sklepy są pewne, że gra zadebiutuje również na Xboksie One.

Przedstawiciele EB Games Australia dodali do swojej oferty Final Fantasy VII Remake w wersji na urządzenie Microsoftu. Jeden z graczy postanowił zapytać pracowników, czy to przypadkiem nie jest błąd?

„Gracz: Jesteście pewni, że Final Fantasy VII Remake zadebiutuje na Xboksie One?
Pracownik: Tak, gra trafi na Xboksa One.
G: Ale gra została zapowiedziana wyłącznie na PlayStation 4.
P: Tytuł został zapowiedziany na obie konsole, jednak PlayStation 4 otrzyma tytuł wcześniej.”

Jest to na pewno ciekawostka, która może zainteresować wielu naszych czytelników. Nadal nie otrzymaliśmy oficjalnej notki, ale w ostatnim czasie pracownicy sklepów często wychodzą przed szereg i publikują tajne informacje na łamach swoich witryn. 

Źródło: http://gearnuke.com/final-fantasy-vii-remake-timed-exclusive-ps4-also-coming-xbox-one-says-eb-games-report/

Tagi: Final Fantasy VII plotka remake Square Enix