SKLEP
Radosław Wasilewski Radosław Wasilewski 03.04.2015 22:58
DuckTales Remastered i Syberia II debiutują na smartfonach
802V

DuckTales Remastered i Syberia II debiutują na smartfonach

W przeciągu kilku dni posiadacze smartfonów dostali 2 wielkie tytuły, przy których z pewnością można miło spędzić czas. Jedyne, co może od nich odstraszać to jednak cena.

Niemal 1,5 roku od premiery odświeżonej wersji przygód Sknerusa gra trochę z zaskoczenia zaatakowała 1 kwietnia smartfony z systemami iOS, Android i Windows Phone. Nie jest to jednak żart, choć niektórzy widząc cenę DuckTales Remastered mogą przetrzeć oczy ze zdziwienia. Za grę przyjdzie nam zapłacić dokładnie 46,17 zł. 

 

Wersja mobilna w zasadzie nie różni się od tej z dorosłych platform. Dla graczy, którzy nie czują się najlepiej z dotykowym sterowaniem, przygotowano pełne wsparcie dla kontrolerów Bluetooth

 

Od kilku dni powody do radości mają także sympatycy klasycznych przygodówek point and click jako, że w Google Play pojawiła się właśnie druga część wyprawy Miss Kate Walker. Syberia II można nabyć na Androida za 25 zł, a w planach jest także wersja na iOS. Niestety gra nie posiada polskich napisów. Przy okazji przeceniono część pierwszą do nabycia za 10 zł na telefony i 21 zł na PS3.

 

Mniej więcej w tym samym czasie w cenie 63 zł grę udostępniono posiadaczom PS3. My tymczasem czekamy na zapowiadaną od lat trzecią część serii, która kilka miesięcy temu w końcu nabrała kształtów i wydaje się, że nareszcie coś w tej kwestii zmieni się na lepsze. Syberia 3 ma zadebiutować zarówno na PC i konsolach obecnej generacji, jak i urządzeniach z systemami iOS i Android.

 

DuckTales Remastered Android

Syberia Android

Syberia II Android

Źródło: http://www.androidauthority.com/ducktales-remastered-comes-to-google-play-store-598427/

Tagi: android ducktales remastered ios syberia ii

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
DuckTales Remastered
  • Platformy:  Wii U   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 7 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme