SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 02.04.2015 12:35
DiRT 3 nareszcie uwolnił się od Games for Windows Live, a gracze dostaną za darmo DLC
1069V

DiRT 3 nareszcie uwolnił się od Games for Windows Live, a gracze dostaną za darmo DLC

Różne tytuły są powoli, ale skutecznie czyszczone z piętna Games for Windows Live. Teraz nadszedł czas na DiRT 3, a fani gry otrzymają bonus.

O platformie GfWL nie mówi się w towarzystwie, jeżeli nie chce się dostać w gębę. To takie branżowe tabu. Microsoft za pośrednictwem swojej rewolucyjnej usługi skutecznie zniszczył wielu graczom zabawę. Między innymi mi, bo był to jeden z kilku bodźców, które popchnęły mnie do decyzji o zaprzestaniu korzystania z peceta, jako maszyny do gier. Na szczęście cala platforma posypała się jak domek z kart. Teraz tylko deweloperzy mają sporo kłopotów z przenoszeniem gier na Steamworks. Wiadomo, nie mogą zostawić teraz swoich fanów na lodzie z niedziałającymi grami.

Na Steama trafił w końcu także DiRT 3 – doskonała ścigałka kontynuująca tradycje serii Colin McRae Rally. Co ciekawe każdy gracz, który posiada w swojej bibliotece wersję przeniesioną z Games for Windows Live, otrzyma darmowy upgrade do edycji Complete Edition zawierającej wszystkie wydane dodatki. Wygląda jednak druga strona medalu tej całej operacji. Wygląda na to, że jest to swojego rodzaju zadośćuczynienie za to, że zapisane stany gry z GfWL nie będą kompatybilne z wersją Steamową.

Jeżeli posiadacie wersje pudełkową gry, to także możecie dodać ją do swojej biblioteki za pomocą opcji „dodaj grę” tak, jak robicie ze wszystkimi nowymi tytułami.
 

Źródło: http://steamcommunity.com/games/321040/announcements/detail/133195170799950347

Tagi: dirt 3 games for windows live steam