Nintendo zaprezentowało kolekcję gier tylko dla dorosłych. Jeśli jesteś pełnoletni, możesz już grać

Gry
10057V
Nintendo eShop +18
Grzegorz Cyga | 18.06, 18:18

Nintendo znane jest z wydawania gier, w które mogą grać wszyscy bez względu na wiek. Jednak tym razem na Nintendo Direct zaprezentowano kolekcję gier skierowanych do dorosłych odbiorców.

Nintendo Direct to pokaz, na którym prezentowane są nie tylko najnowsze produkcje od Nintendo. Japończycy chętnie udostępniają graczom Switcha także starsze tytuły, lecz tym razem wydawca zaskoczył graczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas prezentacji ujawniono, że do abonamentu Nintendo Switch Online trafiły właśnie klasyki z Nintendo 64 i Game Boy Advance. Mowa tu o The Legend of Zelda: A Link to the Past and Four Swords, Metroid Zero Mission, Turok Dinosaur Hunter i Perfect Dark.

Ciekawe jest jednak to, że dwie z nich są udostępniane na rynku amerykańskim i europejskim jako gry dla osób, które skończyły przynajmniej 17 lat. Mowa tu o Perfect Dark i Turok: Dinosaur Hunter.

Aby mieć do nich dostęp, gracze muszą nie tylko posiadać wykupioną usługę Nintendo Switch Online+ Expansion Pack, ale i pobrać aplikację Nintendo 64 – Nintendo Switch Online: Mature 17+, która jest dostępna w eShopie za darmo. 

Nintendo 64 Mature

Źródło: Nintendo

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper