Bethesda skupia się na nowościach, a nie remasterach. Dwa duże tytuły muszą zaczekać

Gry
3861V
Bethesda
Łukasz Musialik | 17.06, 15:51

W niedawnym wywiadzie Todd Howard, dyrektor i producent wykonawczy Bethesda Softworks, studia odpowiedzialnego za takie kultowe serie jak The Elder Scrolls i Fallout, zasugerował, że plotki o remasterach tych klasyków są wyssane z palca.

Bethesda obecnie koncentruje się na rozwijaniu dodatków DLC do Starfield oraz pracuje nad The Elder Scrolls 6. Howard wyraził również żal, że studio nie wspierało tak długo jak mogło Skyrim i Fallout 4.

Dalsza część tekstu pod wideo

Studio ma jednak teraz nowy „dziesięcioletni plan” dla takich tytułów jak Elder Scrolls 6 i Starfield. Gracze nie muszą obawiać się też o przyszłość Fallouta 5, jednak remastery i remaki nie są teraz priorytetem dla Bethesdy, choć wielu uważa, że mogłoby to przynieść dodatkowe źródło finansowania dla kolejnych projektów. Howard zdementował jednak plotki, jakoby studio skupiało się na odnowieniu klasyków. 

Chociaż fani mogą być rozczarowani brakiem remasterów, to jednak perspektywa nowych, gier, treści i rozszerzeń do obecnych i nadchodzący gier jest równie ekscytująca. Bethesda wyraźnie patrzy w przyszłość, koncentrując się na nowych projektach dla graczy.

Źródło: windowscentral.com

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper