Game Pass z podwyżką cen i kolejnym poziomem subskrypcji? Zmiany mogą być blisko

Gry (plotka)
2370V
Game Pass doładowanie
Mateusz Kucharski | 13.05, 13:07

Ceny regularnie rosną i kolejna podwyżka zdaje się być nieunikniona. Zdaniem jednego z insiderów, za Game Passa niedługo możemy zapłacić więcej. Szykowany ma być również kolejny wariant subskrypcji.

Sarah Bond (szefowa Xboksa) udzieliła niedawno dość szczegółowego wywiadu, w którym zdradziła kilka informacji odnośnie dalszych planów Amerykańskiej firmy. Kobieta zaznaczyła, że wszystkie gry first-party trafią do Game Passa już w momencie premiery. Ma to dotyczyć także gier od Activision. Ponadto Microsoft planuje uruchomienie własnego sklepu dla urządzeń mobilnych, w którym znajdziemy zarówno gry od studiów należących do firmy, jak i twórców zewnętrznych.

Dalsza część tekstu pod wideo

W podcaście pt. Xbox Two poruszony został właśnie temat Game Passa. Rand al Thor 19 w rozmowie z Jezem Cordenem potwierdził, że słyszał doniesienia, które sugerowały, że Microsoft planuje rozszerzenie swojej usługi poprzez dodanie nowego wariantu subskrypcji. Nie wiadomo jednak, co byłoby w nim zawarte. Zdaniem niektórych, nowy tier będzie skierowany do osób, które preferują granie na urządzeniach mobilnych. Jak wiemy, Amerykanie mają duże plany w tym zakresie.

Nie jest to jedyna zmiana, na którą zdecydować się może Microsoft. Planowana ma być również podwyżka cen abonamentu. Praktycznie każda subskrypcja doczekała się niedawno zwiększenia cen, więc kolejna zmiana wydaje się być nieunikniona. Zwłaszcza jeżeli producent Xboksa chce w dalszym ciągu oferować swoje gry w usłudze od premiery.

Wydaje mi się, że Tom donosił o nadchodzących podwyżkach cen Game Pass i wierzę mu. Myślę, że to się faktycznie dzieje. Słyszałem nawet, że nadchodzi nowy tier Game Passa.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (114)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper