Helldivers 2 z pierwszymi zmianami po zamieszaniu z Sony. Arrowhead Game Studios ulepsza swój hit

Gry
1700V
Helldivers 2
Grzegorz Cyga | 07.05, 19:45

Ostatnie dni nie były łatwe dla Helldivers 2, jego społeczności i twórców. Jednak wygląda na to, że kryzys został zażegnany, więc studio Arrowhead może skupić się na ulepszaniu gry.

Chociaż niedawna afera związana z koniecznością łączenia kont Steam i PlayStaton Network została zażegnana, deweloperzy będą musieli teraz dołożyć starań, aby odzyskać pełne zaufanie graczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Aby to osiągnąć, Arrowhead Game Studios nie traci czasu i już wprowadza zmiany do Helldivers 2. Gra otrzymała dziś nową aktualizację, która jest dostępna zarówno na Steamie, jak i PlayStation 5.

Patch został oznaczony numerem 1.000.302 i wprowadza mniejsze i większe usprawnienia. Najważniejsze z nich dotyczą balansu broni, manewrów i wrogów, a także poprawy obrażeń zadawanych graczom przez ogień, mróz i gaz przez określony czas.

Oprócz tego usprawnień doczekały się funkcje społecznościowe, co powinni docenić gracze PC. Naprawiono błędy związane m.in. z dodawaniem znajomych na Steamie czy to, że osoba, która nie była gospodarzem oddziału, mogła wyrzucać graczy z gry, w tym hosta.

Pełną listę zmian, które trafiły do Helldivers 2, a także rzeczy, które wciąż wymagają naprawy znajdziecie w tym miejscu.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Helldivers II.

Źródło: Steam

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper