Red Dead Redemption 2 wygląda obłędnie! Nowe tekstury już dostępne!

Gry
18160V
RDR2 - Red Dead Redemption 2
Łukasz Musialik | 12.04, 18:08

Choć każdy z nas wie, jak piękny i różnorodny jest świat w RDR2, to niektóre tekstury wymagały poprawy. 

Dlatego gra “Red Dead Redemption 2” otrzymała nowy pakiet tekstu HD, który znacząco odmienia jej wizualną stronę.

Dalsza część tekstu pod wideo

undefined

Pakiet tekstur Upscaled All-In-One Megapack na Nexus Mods, zawiera poprawione tekstury gwiazd, księżyca, zwierząt, łodzi, butelek, krzeseł, jedzenia, rekwizytów sklepowych, latarni, wybranych strojów i wielu innych elementów.

Dzięki temu można doświadczyć znacznie lepszej jakości grafiki, szczególnie w najwyższej rozdzielczości. „Red Dead Redemption 2”, mimo upływu lat, wciąż pozostaje jedną z najpopularniejszych gier z otwartym światem, dzięki niesamowitemu projektowi, historii i postaciom.

Wszystkie te elementy są tak przekonujące, że łatwo zapomnieć o drobnych niedoskonałościach gry. Każdy aspekt „Red Dead Redemption 2” pozwala graczom wczuć się w rolę członka bandy próbującej uciec przed prawem, aby zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, by później zniknąć na zawsze.

To epicka, zapadająca w pamięć i wciągająca opowieść, która podnosi gatunek gier z otwartym światem na nowy poziom dzięki nowemu systemowi interakcji, niezapomnianej obsadzie postaci i wysokiej jakości treści tak potrzebnych do długiej zabawy. Czy jesteś gotowy na powrót do świata „Red Dead Redemption 2” w jeszcze lepszej jakości?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: wccftech.com

Komentarze (116)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper