Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2015 18:00
Lords of the Fallen w Xbox Ultimate Games Sale to pomyłka
1545V

Lords of the Fallen w Xbox Ultimate Games Sale to pomyłka

Wczoraj Zax poinformował naszych czytelników o promocji Xbox Ultimate Games Sale. Według rozpiski Lords of the Fallen powinien kosztować 37 złotych, jednak gra bardzo szybko powróciła do starej ceny. Jak się okazuje pojawienie się pozycji rodzimego studia w promocji to pomyłka – przynajmniej tak twierdzi Microsoft. 

Jeśli załapaliście się na Lords of the Fallen w przyzwoitej cenie to jesteście prawdziwymi szczęśliwcami. Gra po zaledwie kilku godzinach została wycofana z oferty Xbox Ultimate Games Sale.

Deweloperzy z Deck 13 – zespół, który wspomagał CI Games przy projekcie – stwierdzili, że produkcja powinna znajdować się w promocji i prawdopodobnie Lords of the Fallen usunięto przez pomyłkę.

Zazwyczaj takie błędy przedstawiciele amerykańskiej firmy naprawiają w kilkanaście minut, jednak tym razem jest inaczej. Microsoft wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformowano, że tytuł nigdy nie powinien znaleźć się w promocji:

„Lords of the Fallen na Xboksa One nie jest częścią Ultimate Game Sale Luty 17 – 23. Proszę odwiedzić ten link, aby zapoznać się z pełną listą tytułów dostępnych w promocji.”

W tej sytuacji czekamy na kolejne informacje w tym temacie. Może teraz głos w sprawie zabiorą przedstawiciele CI Games?

Na zakończenie mamy do Was pytanie – udało się Wam upolować grę w promocji? 

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/lords_of_the_fallen/news/developer_left_puzzled_after_lords_of_the_fallen_is_removed_from_xbox_ultimate_games_sale.html

Tagi: