Przygotujcie się na powrót do LA. Dead Island 2 wkrótce otrzyma drugi fabularny dodatek

Gry
1463V
Dead Island 2 SoLA no logo
Grzegorz Cyga | 21.03, 19:05

Dead Island 2 wkrótce zadebiutuje na Steamie. Jednak to nie jedyny powód, by wrócić do opanowanego przez zombie Los Angeles. Niedługo do gry trafi drugi dodatek fabularny.  Zapoznajcie się z zapowiedzią Dead Island 2 - SoLA.

Dead Island 2 miało swą premierę prawie rok temu, bo 21 kwietnia 2023 roku. Od tamtego czasu Dambuster Studios solidnie rozbudowało produkcję, a wkrótce gra trafi na Steama. Jednak to nie koniec atrakcji, jakie zaplanowali deweloperzy.

Dalsza część tekstu pod wideo

17 kwietnia gra zostanie rozbudowany o drugi dodatek fabularny.  Dead Island 2 - SoLA zabierze graczy na największy festiwal muzyczny w Kalifornii, który został zbudowany na prastarych ziemiach.

Pulsujące serce ostatniego rave'u w LA to psychodeliczny beat, który rozpętał totalny chaos, pozostawiając jedynie gnijący krater krwi i złowrogą siłę czającą się w cieniu... Coś tam jest i wciąż jest głodne.

Dead Island 2 SoLA Stage

Nowy dodatek to między innymi:

  • Nowa historia. Śmiercionośny wirus ogarnia Dolinę, zamieniając jej mieszkańców w wygłodniałe zombie, podczas gdy chtoniczne bicie wzywa z zaświatów: rytm Autofaga. Zwabieni na festiwal enigmatyczną wiadomością, gracze muszą zbadać ruiny SoLA i powstrzymać to zagrożenie nie z tego świata.
  • Nowa lokalizacja. Trzewny, przesiąknięty krwią festiwal muzyczny w sercu Los Angeles (lub HELL-A, jak wolimy je nazywać) odbijający się echem przy dźwiękach Rytmu (The Beat), który grozi przemianą żywych w zombie i może być słyszany na całym świecie.
  • Nowi wrogowie. Wliczając w to Whippera, nowego wariantowego wroga, oszalałego z nienawiści do samego siebie przez Autofaga. Ich przymus samookaleczenia zmienił ich w przerażający koszmar wypatroszonych jelit, pozwalając im na atak na odległość. Clotter, kolejny, nowy niepokojący zombie wierzchołkowy, który może rozłożyć się na obrzydliwą kupę krwi, czyniąc go odpornym na obrażenia w tej formie, a następnie odrodzić się w innym miejscu, aby kontynuować walkę. Potrafi wystrzelić z serca potężny strumień zgniłej krwi.
  • Nowe legendarne bronie, takie jak Rozpruwacz: śmiercionośne zespolenie kija baseballowego i piły tarczowej tworzące maszynę do rozczłonkowywania czy Wyrzutnia pił: ciężka broń strzelająca obrotowymi piłami; idealna broń do dekapitacji i rozczłonkowania na odległość.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dead Island 2.

Źródło: Informacja prasowa - PLAION Polska

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper