Dead Island 2 zmierza na Steama. Przygotujcie się na premierę zgarniając za darmo wcześniejszą odsłonę!

Gry
1300V
Dead Island 2
Grzegorz Cyga | 13.02, 18:32

Dead Island 2 to jedna z nieoczekiwanych perełek ubiegłego roku. Po wielu perturbacjach gra trafiła do sprzedaży. Jednak to nie koniec podboju rynku. Już wkrótce gra trafi na Steama.

Dead Island 2 przez lata był wyczekiwaną kontynuacją gry, którą w 2011 roku stworzył rodzimy Techland. Miał on też pracować nad sequelem, lecz po jakimś czasie zdecydował się porzucić tytuł na rzecz prac nad inną produkcją o zombie, która dziś jest znana pod nazwą Dying Light. Od tego momentu wydawca Deep Silver szukał studia, które zajęłoby się produkcją sequela.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ostatecznie tytuł został przygotowany przez Dambuster Studios i jak się okazuje, był to strzał w dziesiątkę, bo miesiąc po debiucie gra sprzedała się w dwóch milionach egzemplarzy, co było największą i najbardziej dochodową premierą w historii grupy Embracer Group. 

Jednak ten wynik z pewnością wkrótce się powiększy. Otóż na Steamie pojawiła się informacja, że już 22 kwietnia Dead Island 2 trafi na platformę Valve. Karta jest już dostępna i grę można dodawać do listy życzeń.

A jeśli chcecie wejść do tego świata już wcześniej, to do 15 lutego spin-off Dead Island Riptide jest dostępny za darmo. Jednym z grywalnych bohaterów jest tam Sam B., który pojawia się także w Dead Island 2. 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dead Island 2.

Źródło: Steam

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper