Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2015 15:04
W Wielkiej Brytanii trwa wyczekiwanie na nowe gry - Call of Duty: Advanced Warfare liderem
616V

W Wielkiej Brytanii trwa wyczekiwanie na nowe gry - Call of Duty: Advanced Warfare liderem

W oczekiwaniu na wielkie premiery, Brytyjczycy wciąż biorą udział w futurystycznej wojnie, biegają po Los Santos i strzelają piękne bramki Lewandowskim. Zestawienie sprzedaży z Wielkiej Brytanii pokazuje, że wszyscy są spragnieni wielkich, głośnych premier. 

Mieszkańcy Wysp od dłuższego czasu grają niemal wyłącznie w trzy gry. Call of Duty: Advanced Warfare, Grand Theft Auto V (GTA V) i FIFA 15 to trzy produkcje, które od kilku tygodni zmieniają się miejscami na podium. W tym tygodniu – w zasadzie trzeci raz z rzędu – wygrała pozycja wydana przez Activision. Nadal na dobrym miejscu znajduje się Call of Duty: Ghosts i jest to na pewno miła wiadomość dla przedstawicieli amerykańskiej korporacji.

Nie bez przyczyny na grafice powyżej widzicie Asasynów – gra przedstawiająca historię skrytobójców z Francji odnotowała znaczny skok (z ósmej miejsca) i najwidoczniej gra Ubisoftu ponownie interesuje Brytyjczyków.

Największy spadek zanotowali ŚwięciSaints Row 4 na PlayStation 4 i Xboksa One oraz dodatek Gat out of Hell zanotowały spadek z 4 na 12 lokatę.

W zestawieniu nie zobaczycie Dying Light, ponieważ ranking uwzględnia sprzedaż gier wyłącznie w pudełkach, a Warner Bros. aktualnie nie wydał takiej edycji w Wielkiej Brytanii. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/call_of_duty_advanced_warfare/news/no_change_at_the_top_as_call_of_duty_advanced_warfare_secures_another_week_at_no_1.html

Tagi: Sprzedaż gier wielka brytania wyniki wyniki sprzedaży