Gwiazda z Wiedźmina wcieli się w główną postać nowej gry. Tytuł zapowiada się naprawdę ciekawie

Gry
739V
Unknown 9: Awakening
Mateusz Kucharski | 07.03, 14:46

Unknown 9: Awakening to pierwsza gra jaka została pokazana na wczorajszym pokazie Xboxa. Twórcy w osobnym wpisie podzielili się z graczami nowymi informacjami odnośnie gry. Jedną z nich jest potwierdzenie angażu gwiazdy z Wiedźmina Netflixa. Anya Chalotra wcieli się w główną postać.

Od pierwszej zapowiedzi Unknown 9: Awakening minęły ponad 3 lata. Reflector Entertainment i Bandai Namco zdecydowali się przerwać milczenie i pokazali nowy materiał z tworzonej gry. Tym razem nie otrzymaliśmy wyłącznie trailera, a rozgrywkę pokazującą, jak prezentuje się gra. Gracze wcielą się w zawziętą i silną bohaterkę o imieniu Haroona. Twórcy potwierdzili również, że rolę Haroony odegrała jedna z najważniejszych postaci z Wiedźmina od Netflixa.

Dalsza część tekstu pod wideo

Haroona to Anya Chalotra, czyli serialowa Yennefer. Aktorka zdecydowała się na zaangażowanie w nowy projekt Reflector Entertainment, co z pewnością ucieszy fanów serialu amerykańskiej korporacji. Unknown 9 ma zaoferować rozbudowaną i wciągającą opowieść. Twórcy zdradzają, że motyw zemsty to zaledwie początek. Gracze będą mogli podróżować po świecie gry, gdzie znajdą ukrytą wiedzę.

 Dopracowaliśmy nasze podejście do opowiadania historii i zbadaliśmy różne mechaniki i kombinacje, aby stworzyć wyróżniające się wrażenia z rozgrywki. nknown 9: Awakening jest bramą do większego narracyjnego świata Unknown 9, uniwersum obejmującego zestaw połączonych ze sobą historii opowiadanych w różnych formatach medialnych. Fabuła gry przenika do każdej opowieści osadzonej w tym świecie.

Twórcy pracowali nad stworzeniem wielu różnych sposobów na radzenie sobie z przeciwnikami. Oznacza to, że to my mamy zadecydować, jak chcemy pokonać naszych oponentów. Otrzymamy w tym celu przeróżne mechaniki oraz dość szeroki wybór broni. Będziemy mogli pozbyć się wrogów po cichu, lub wejść z nimi w otwartą walkę.

Unknown 9: Awakening ma pojawić się na rynku już latem tego roku. Gra trafi na konsole Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz PC.

Źródło: Xbox News

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper