Netfix Games z oficjalną datą premiery jednej z najlepszych gier typu roguelike na rynku! Ekskluzywnie na iOS

Gry
1407V
Netflix Games
Łukasz Musialik | 05.03, 19:24

19 marca to data, która zapisze się w historii mobilnego gamingu - „Hades”, kultowa gra typu roguelike, zadebiutuje w tym czasie na iOS jako ekskluzywna propozycja dla subskrybentów Netflix. Ta nagradzana produkcja, która zdobyła serca graczy na całym świecie, od teraz będzie dostępna bez dodatkowych kosztów dla użytkowników iPhone’ów i iPadów.

Wciel się w Zagreusa, syna Hadesa, przebijając się przez losowo generowane komnaty pełne wrogów, dążąc do ucieczki z Podziemi. Każda śmierć to powrót do początku gry, ale także nauka, aby nie dać się zabić następnym razem. Utrata większości zdobytych bonusów może boleć, ale dzięki stopniowemu odblokowywaniu trwałych ulepszeń, Zagreus zbliży się do Olimpu, a wszystko dzięki Twojej pomocy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Supergiant Games, twórcy gry, od dawna uważali „Hades” za idealnego kandydata na platformę mobilną ze względu na jego łatwość w obsłudze i właściwości „pick-up-and-play”. Choć gry Netflix są zazwyczaj dostępne zarówno na iOS, jak i Android, tym razem wybór padł na Apple. Dodatkowo studio skupiło się na dopracowaniu wersji mobilnej „Hades”, równolegle pracując nad jego kontynuacją.

Gra oferuje dobrze zoptymalizowane sterowanie dotykowe z „haptic feedback”, możliwość zmiany rozmiaru i pozycji przycisków oraz zapisywanie naszej konfiguracji. Co więcej, przyciski można dostosować do każdej akcji.

Dla tych, którzy wolą tradycyjne pady, „Hades” będzie kompatybilny z kontrolerami Bluetooth i przewodowymi gamepadami, takimi jak Backbone One. Co jeszcze? Rozgrywka w 60 klatkach na sekundę, zapisy w chmurze, osiągnięcia i możliwość grania offline.

Premiera „Hades” na Netflix Games to idealny moment na to, aby Supergiant Games  przyciągnął nowych graczy, a także dać możliwość starym fanom powrotu do klasyka przed nadejściem sequela. Nie przegap tej okazji i zarejestruj się już teraz, aby być gotowym na premierę gry w App Store - 19 marca.

Źródło: Twitter.com

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper