Joker zmierza do Suicide Squad: Kill the Justice League. Znamy datę premiery dużej aktualizacji

Gry
918V
Suicide Squad: Kill the Justice League x Joker
Iza Łęcka | 05.03, 12:34

Rocksteady Studios wciąż wierzy w sukces swojej gry i zapowiedziało udostępnienie okazałego patcha w Suicide Squad: Kill the Justice League. Jeszcze w marcu do produkcji zawita sam Joker.

Autorzy najnowszej produkcji o Legionie Samobójców jeszcze przed premierą zapowiadali spore plany rozwoju. Gracze mogli się spodziewać systematycznych, sezonowych aktualizacji, które wprowadzą do tytułu nie tylko nowe misje, ale także kolejnych bohaterów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zakończenie Suicide Squad: Kill the Justice League jest na swój sposób bardzo sprytne, ponieważ Rocksteady Studios jest w stanie dodać do gry każdą postać z DC. Deweloperzy otworzyli sobie drzwi na gigantyczny rozwój produkcji, choć sporym ograniczeniem będzie popularność tytułu.

Gra kooperacyjna jednak nie cieszy się należytym zainteresowaniem, dlatego studio musi kombinować. Po pewnej obsuwie w kwestii patcha naprawiającego część bolączek, deweloperzy potwierdzili ważną wiadomość – 28 marca do gry zawita Joker.

Przygotujcie się na sezon 1! Żarty nadchodzą 28 marca, HA!

Będzie to sam początek konkretnego rozwoju tytułu, ponieważ Suicide Squad: Kill the Justice League ma otrzymać dużą aktualizację, która wprowadzi jeszcze dwa nowe epizody, kolejne bronie, dwa nowe warianty wrogów oraz wcześniej niedostępną lokację. Na liście znalazły się także nowe aktywności i zadania Człowieka-Zagadki.

Do końca nie wiadomo, jak będzie prezentować się przyszłość Legionu Samobójców,  gdyż Rocksteady Studios potrzebuje odpowiednio licznej publiki, by móc rozwijać pozycję. Jak na razie sytuacja prezentuje się jednak w czarnych barwach...

undefined

Źródło: suicidesquadRS

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper