Suicide Squad: Kill the Justice bez obiecanego patcha. Twórcy wolą "skupić się na poprawieniu całej gry"

Gry
2317V
Suicide Squad: Kill The Justice League - Harley Quinn
Kajetan Węsierski | 02.03, 08:30

Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości to tytuł, po którym na pewno wiele osób obiecywało sobie więcej. Choć w gruncie rzeczy trudno tu mówić o kompletnej wtopie jakościowej, to na pewno potencjał rodził nadzieje na znacznie lepiej dopracowaną produkcję, która zapewni lepszą zabawę i przez dłuższy czas będzie przyciągała graczy. Niestety, rynek dość szybko zweryfikował to w praktyce i obecnie serwery nie są przesadnie oblegane. A wiele od premiery nie minęło...

Twórcy jednak podkreślają, że zdają sobie sprawę z błędów i zamierzają nad nimi pracować. Cóż, poprawki rzeczywiście się pojawią, ale... Kosztem innych poprawek. To najlepiej obrazuje sytuację oraz fakt, jak wielu bałagan zrobił się w grze. Jak może pamiętacie, Rocksteady Studios obiecywało, że w najbliższym czasie zajmie się między innymi Mutatorami. W najnowszym wpisie na blogu przekazali jednak, że kolejnego patcha nie będzie, bo chcą skupić się na starcie Pierwszego Sezonu:

Dalsza część tekstu pod wideo

Naszym głównym celem teraz jest przygotowanie całej gry do Sezonu 1 w tym miesiącu, który zawiera nową postać do gry - Joker'a, oraz nowy sprzęt, otoczenia i wiele więcej. W rezultacie, w przyszłym tygodniu nie wydamy łatki, ponieważ poświęcamy się testowaniu poprawek i upewnianiu się, że są gotowe do wprowadzenia.

Cóż, z jednej strony pewnie odbije się to dość negatywnym echem, ale z drugiej... Jeśli ratować grę, to warto zrobić to przy okazji dużej aktualizacji, która ma się pojawić. Nie ma bowiem wątpliwości, że sama postać Jokera może zwielokrotnić liczbę ludzi na serwerach, więc pozostaje cierpliwie czekać i wierzyć, że za kilka lat tytuł będzie wspominany jako jeden z tych, które udało się wyciągnąć z bagna. Jak wspomniałem - jest tam potencjał na coś więcej.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (63)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper