Old School Rally to hołd dla rajdowych klasyków ery PSX-a. Zobaczcie rozgrywkę nadciągającej gry

Gry
5716V
Old School Rally
Igor Chrzanowski | 02.03, 15:45

Pierwsze PlayStation obfitowało w masę wybitnych gier wyścigowych i naprawdę całkiem sporo różnych marek traktujących o rajdach, wśród których mamy kultowego Colina, czy też V-Rally. To właśnie im hołd składa Old School Rally. 

Nowo zapowiedziana niezależna produkcja zatytułowana Old School Rally od maleńkiego dewelopera znanego jako Frozen Lake Games, robi wszystko aby przypomnieć nam o starych dobrych czasach pierwszego PlayStation. Od ścieżki dźwiękowej, przez interfejs, model jazdy, aż na szacie graficznej skończywszy. Czuć tutaj poczciwego szaraka na dosłownie każdym kroku i widać, że autorzy gry naprawdę dobrze przestudiowali to czym mogły pochwalić się takie hiciory jak Colin McRae Rally 2.0 czy V-Rally 2.

Dalsza część tekstu pod wideo

Old School Rally zapowiedziano na 2024 rok z premierą na Steamie, ale jeśli gra osiągnie odpowiedni sukces możemy spodziewać się tego, że niezależna perełka wyląduje prędzej czy później na konsolach. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun z rozgrywką, a w naszej galerii pierwsze screeny. Jak myślicie, twórcy mają szansę na sukces?

Źródło: YouTube

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper