Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2015 20:03
Nowe materiały z Godzilla i Dragon Ball: Xenoverse
3096V

Nowe materiały z Godzilla i Dragon Ball: Xenoverse

Właśnie otrzymaliśmy świeżutkie materiały z dwóch nadchodzących pozycji, które na świecie wyda Bandai Namco, a na naszym podwórku Cenega. Zobaczcie nowe screeny oraz grafiki koncepcyjne z Godzilla i Dragon Ball: Xenoverse.

W naszej galerii znajdziecie świetne screenshoty z Godzilla – gra trafi jeszcze w tym roku na europejski rynek, więc jest to wyśmienity moment, aby zerknąć na kilka materiałów z tej produkcji.

Pozycja bazuje na klasycznych filmach i w trakcie rozgrywki zainteresowani wcielą się w tytułowego potwora. Zadaniem graczy będzie demolowanie japońskich metropolii oraz walka z innymi gigantycznymi bestiami.  

W drugiej kolejności możecie zerknąć na materiały z Dragon Ball: Xenoverse. Twórcy przedstawiają świetne grafiki, na których widzimy bohaterów – jest tutaj między innymi Gohan, Frieza, Raditz, Nappa, Cell, czy też Buu.

Produkcja studia Dimps zadebiutuje już pod koniec miesiąca – wersja na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksy One, Xboksy 360 oraz komputery osobiste trafi na rynek 27 lutego.

Warto pamiętać, że składając zamówienia przedpremierowe na tę pozycję otrzymamy – ekskluzywnego bohatera (Vegeta Super Saiyan 4) oraz 2 stroje (Frieza Soldier’s Battle Suit).

Tagi: