PS Plus z grą na marzec 2024! Hit od francuskiego studia wkrótce trafi do usługi!

Gry
12617V
PS Plus
Łukasz Musialik | 27.02, 15:26

PlayStation Plus to usługa, która co miesiąc oferuje abonentom dostęp do wybranych gier za darmo. W marcu 2024 roku jedną z nich będzie gra od francuskiego studia Sloclap — Sifu.

Sifu to gra typu beat 'em up, gdzie polowanie na zabójców twojej rodziny zaprowadzi cię przez ukryte zakątki miasta, od opanowanych przez gangi przedmieść po zimne korytarze korporacyjnych wieżowców. Masz jeden dzień, a na swojej drodze niezliczonych wrogów. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra, inspirowana Bak Mei kung fu, zawiera ponad 150 unikalnych ataków. Podstawowe ruchy ataku można łączyć ze sobą, chociaż niektóre kombinacje mogą dać graczom dodatkowe możliwości taktyczne, takie jak możliwość powalenia wrogów lub ogłuszenia ich.

Tytuł został wydany 8 lutego 2022 roku na PS4, PS5 i PC. Gra pojawiła się także na Nintendo Switch (8 listopada 2022 roku), a następnie na Xbox (28 marca 2023 roku). Tytuł został opracowany i wydany przez francuskie studio Sloclap. Gra będzie dostępna dla wszystkich poziomów subskrypcji PS Plus — Essential, Extra i Premium.

Źródło: dealabs.com

Komentarze (82)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper