Hi-Fi Rush i Pentiment w znakomitych cenach na PlayStation Store. Gracze chwalą Microsoft

Gry
2746V
Hi-Fi Rush - recenzja
Iza Łęcka | 23.02, 08:56

Microsoft zaoferował pierwsze gry Xbox Game Studios na PlayStation Store i jak się okazuje, Hi-Fi Rush oraz Pentiment są dostępne w naprawdę korzystnych kwotach. Entuzjaści konsolowej rozgrywki podejrzewają, że firma stworzy sobie pretekst, by oferować kolejne tytuły na konsolach Sony oraz Nintendo.

Po serii plotek, w zeszłym tygodniu gigant z Redmond przedstawił świeżutką strategię Microsoft Gaming – nie minęło dużo czasu, a otrzymaliśmy zapowiedzi wszystkich produkcji, które w najbliższym czasie zmierzają na urządzenia PlayStation oraz Nintendo.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wczoraj odbyła się premiera pierwszej gry – posiadacze PS5, PS4 i Switcha mogą już sprawdzić Pentiment, czyli perełkę opracowaną przez Obsidian Entertainment, która uzyskała średnią ocen na poziomie 86%.

Pentiment jest dostępny na konsolach konkurencji Microsoftu za zaledwie 89 zł, czyli w cenie, w której możemy nabyć pozycję także na Xboksach.

Wczoraj Microsoft przystąpił do zbierania zamówień przedpremierowych na Hi-Fi Rush, które otrzymało dwie wersje – za 134 zł kupimy standardowe wydanie, natomiast na 179 zł została wyceniona Edycja Deluxe. Należy zaznaczyć, że subskrybenci PlayStation Plus mogą kupić tytuł z rabatem i zapłacą 120,60 zł lub 161,10 zł.

Rytmiczna przygoda Chaia i spółki autorstwa Tango Gameworks została w zeszłym roku ciepło przyjęta przez dziennikarzy (89%), zaliczając się do grona najlepszych gier oferowanych przez Microsoft w ostatnich latach.

Gracze dostrzegają, że Hi-Fi Rush i Pentiment są dostępne w bardzo dobrych cenach – amerykańskie przedsiębiorstwo nie zdecydowało się na wprowadzenie różnic w cenach w porównaniu z ofertą z Xbox Store.

Pojawiają się głosy, że gigant z Redmond ostrzy sobie pazury na jak najlepszy wynik na PlayStation Store oraz w eShopie, by mieć pretekst do oferowania innych produkcji stworzonych przez Microsoft Gaming na platformach konkurencji. Phil Spencer już zapowiedział, że między innymi Hi-Fi Rush i Pentiment sprawdzą zainteresowanie użytkowników PS5, PS4 i Switcha projektami Microsoftu.

Klienci, którzy chcą zagrać w kolejne gry Microsoftu chociażby sprzęcie PlayStation, są zachęceni nie tylko całkiem interesującym zestawieniem tytułów – w końcu mówimy o mniejszych, ale bardzo ciepło przyjętych perełkach – ale przede wszystkim cenami. Po propozycje można sięgnąć w naprawdę zachęcających kwotach.

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (178)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper